Головна
+38 (067) 360 36 66

header

"Наша компанія пропонує натуральне какао-терте гірке та какао масло високої якості" Ми пропонуємо какао тільки високої якості

Продаж какао ТОВ " Красношир"

chocolate beginУ багатьох ситуаціях приготування апетитного кондитерського виробу з шоколаду залежить від якості використовуваного какао.. .

ТОВ "Красношир" пропонує натуральне какао-терте гірке та какао масло найвищої якості. Ідеально підходить для приготування какао, гарячого шоколаду, шоколадних паст, виготовлення всіляких десертів і рецептів краси. 

 

 

cocoa powderКакао виготовлено без шокової заморозки. Розтоплюється дуже швидко. 

В складі немає цукру, сировину приготовлено з какао- бобів шляхом розмелювання обсмажених дроблених какао-бобів. Процес супроводжується нагріванням продукту, що викликає плавлення какао-масла, завдяки чому отримується маса какао тертого, яка має напіврідку консистенцію.

 

kakao1

Какао масло одна із основних складових при виробництві шоколаду.

Унікальність какао масла у тому, що це один з небагатьох продуктів шоколадного кола, який використовується як в кондитерському виробництві, так і в медицині.

Какао-масло має у своєму складі антиоксиданти, які забезпечують оновлення клітин і антиракову профілактику

 

manufactureШироке застосування какао-масло знайшло в кулінарії. Його додають в тісто для випічки в якості натуральної ароматичної і смакової добавки. Також воно широко застосовується у виробництві тортів, пирогів, бісквітів. Особливість даного виду масла полягає в тому, що воно добувається з плодів, а не з насіння - це дозволяє йому зберегти аромат і смак какао-бобів. Тому не варто забувати і про використання какао масла в приготуванні шоколаду.

 

Какао багате вітамінами і мікроелементами, тонізує, дарує прекрасний настрій, корисний дорослим і дітям, а головне - це дуже смачно, а при таких привабливих цінах від подібної покупки ще складніше відмовитися.

Доставка

delivery     Здійснюємо доставку по всій території України

 

Наші контакти

Наша компанія пропонує натуральне какао-терте гірке та какао масло високої якості. 

м. Львів +38 (067) 371 49 95

м. Київ   +38 (067) 360 36 66

Офіс      +38 (032) 297 79 09